Karadağ ve Romanya’dan sonra Exit ekibi Hırvatistan’da

Karadağ ve Romanya’dan sonra Exit ekibi Hırvatistan’da

Like
177
0
Cuma, 30 Haziran 2017
Müzik

Karadağ ve Romanya’dan sonra Exit ekibi Hırvatistan’da

Sırbistan’da uzun yıllar süren başarılı çalışmalar sonrası , Karadağ ve Romanya’dan sonra Exit ekibi 2017 yazında Hırvatistan’ın İstra bölgesinde yer alacak. Exit ekibi uzun yıllar süren çalışmalar sırasında dört kez Avrupa’nin En İyi Festivali ödülüne laik görüldü.
Bu yıl 4 festivali birleştirerek Exit Yaz Aşkı 2017 ‘yi oluşturdular, oysa bu yılın en iyi kampanyası “1 bilet = 4 festival”. Bu kampanyaya uyanlar; Exit bileti dahilinde 3 festivalin girişini odemeli ve 4. festivalin girişini bedava kazanmaktadırlar.

Festivallerin ilk sırasında İstri’de Umaga-Stella Maris turistik bölgesinde Sea Star gerçekleştirilmektedir. Line-UP ’ını incelersek dünyaca ünlü grup The Prodigy sahneye çıkacak.

Sıradaki festival Romanya’daki Revolution Festival ‘i. 2016 yılında iki ayrı dalda Avrupa ‘nın En İyi Festivali ödüllerine laik görüldü. Temishoara’da düzenlenecek olan bu festivale ilgiler çok büyük.

Sıradaki festival Novi Sad’ın ünlü kalesi olan Petrovoradinskos, Aventura EXIT ‘te 6 – 9 Temmuz arasında düzenlenecek olan Exit Festivali her yıl olduğu gibi yine birbirinden değerli sanatçılarla hayranlarını eğlendirmeye hazır.

Karadağ ‘in Budva şehrinde 13-15 Temmuz düzenlenecek olan Sea Dance Festivali dünyanın her yerinden turistlerin büyük ilgisini çeken festivaller arasında en iyilerinden biridir. 30.000 kişlik kapasitesiyle insanlara unutulmayacak günler ve hatıralar yaşatıyor.

Daha çok bilgi için : www.exitfest.org

Biz Kent Media ekibi olark Exit Festivali ‘ni izleyeceğimizden çok sevinçliyiz ve 6 Temmuz ‘u sabırsızlıkla bekliyoruz . Herkese gelmelerini tavsiye ederiz. Orada görüşmek üzere !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir