tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


BAHADIR TATLIÖZ ‘BANA DAİR’

18 Mart 2014

Bahadır Tatlıöz ‘Bana Dair’ ismini verdiği yeni albümü ile müzikseverlere buluşuyor…

Bana Dair isimli solo albümünde toplam 9 şarkı yer alıyor. Albümde; altı yeni şarkı yer alırken aynı zamanda Gökhan Türkmen (Bedende Ruh Yokken) ve Özgün (Aşkın Zindanları)  ile yaptığı büyük ilgi gören düet çalışmaları ve daha önce yayınlanmış olan ‘Masal ‘isimli şarkısı da yer alıyor.

Albümde bulunan ‘Beni Yak, Kafam Duman, Hesap, Mahşer Yeri, Masal, Aşkın Zindanları, Bedende Ruh Yokken şarkıları Bahadır Tatlıöz imzası taşırken,  ‘Ayaz’ isimli şarkı Cüneyt Yamaner’e , ‘Daha ne olsun’ isimli şarkı ise sevilen radyocu Gürdal Çakır’a ait. Tüm kayıtlar ve düzenlemeler Bahadır Tatlıöz tarafından gerçekleştirilirken; Kafam Duman isimli şarkının düzenlemesi Bahadır Tatlıöz&Cüneyt Yamener tarafından yapıldı.

Bahadır Tatlıöz  ilk video klip çalışmasını albümün  çıkış şarkısı ‘Beni Yak’ isimli şarkıya çekti.

Klip yönetmenliği , senaryo ve kurgusu  ‘Bahadır Tatlıöz’ e ait.

Klip çekimleri iki günde üç ayrı mekanda gerçekleşti. Performans çekimleri Büyükçekmece gölü kıyılarında ve Beykoz kundura fabrikasında gerçekleşirken; Bahadır Tatlıöz’e eşlik eden oyuncu ‘Filiz Gök’ ile birlikte olan sahneler Cihangir’de bir evde gerçekleşti. Klib’in konusunda; kaybettiği sevgilisinin acısı ile yaşama tutunmaya çalışan bir adamın gününü farklı bir yaklaşım ile anlatıyor.3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan albüm dijital platformlar ve müzik marketlerde yer alırken, video klip çalışması müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *