tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


“BALKANLARDA TÜRKÇE RADYO YAYINCILIĞI ÇALIŞTAYINI DÜZENLİYOR”

16 Aralık 2016

Priştine merkezli  Türkçe yayın yapan Kent FM Radyosu’nun 15. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde “ Balkanlarda Türkçe yayıncılığı ve Türkiye’nin Etkin Tanıtım Çalıştayı” düzenlenecek. Priştine’de düzenlenecek olan çalıştaya Yunanistan, Makedonya, Türkiye, Romanya gibi Balkan ülkelerinin…

Priştine merkezli  Türkçe yayın yapan Kent FM Radyosu’nun 15. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde “ Balkanlarda Türkçe yayıncılığı ve Türkiye’nin Etkin Tanıtım Çalıştayı” düzenlenecek.

Priştine’de düzenlenecek olan çalıştaya Yunanistan, Makedonya, Türkiye, Romanya gibi Balkan ülkelerinin kamu ve özel radyo kurumlarında çalışan medya mensupları, kendi ülkelerinde radyo yayıncılığındaki tecrübelerini aktaracaklar.

T.C. Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları başkanlığı’nın destekliği çalıştayda Kosova ve Makedonya, Romanya iile Yunanistan oturumları ayrı ayrı yapılacak.

Çalıştayın açılış bölümüne Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Türkiye’nin Priştine Büyükelçisi Kıvılcım Kılıç, TRT Ankara radyosu Müdürü Merda Güven, Kastomunu Üniversitesi  Dekan  Yardımcısı Yrd. Doç. Dr Ersoy Soydan’ın katılması bekleniyor. /kosovaport/


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *