tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Barbaros’un ”Borcun Var” Şarkısı Kliplendi!

17 Nisan 2014

Güçlü yorumu, geniş repertuvarı ve müzikal birikimiyle müzikseverlerin beğenisini kazanan Barbaros, dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerine sevilen şarkısı ”Borcun Var”ı yepyeni bir düzenlemeyle müzikseverlerle buluşturdu.

2012 yılında yayınladığı ”Hayırdır” albümünde yer alan ve kısa sürede albümün öne çıkan şarkılarından biri olan ”Borcun Var” için Barbaros yeniden stüdyoya girdi. Sözleri Zeynep Talu, müziği ise Burak Erkul imzası taşıyan duygusal şarkının yeni düzenlemesinde de Mustafa Ceceli’nin imzası bulunuyor. Senfonik altyapısı ve vurucu sözleriyle dikkat çeken ”Borcun Var”, tüm radyolar ve dijital platformlar aracılığıyla dinleyicilerle buluşurken; şarkının video klibi de ekranlardaki yerini aldı.

Salih Singin yönetmenliğinde çekilen video klibin çekimleri yaklaşık 15 saatte tamamlandı. Görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel’in üstlendiği çalışmada 30 kişilik bir teknik ekip görev aldı. Serhat Şengül’ün stil danışmanı olarak yer aldığı ”Borcun Var” klibinde, Barbaros’a 16 kişilik bir cast ve 4 kişilik bir müzisyen grubu da eşlik etti.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *