tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Bedük’ten Yepyeni Bir Video Klip ”Benim Gecem”

20 Nisan 2014

Bedük, müzik kariyerinin 10. Yılına özel çıkardığı ”On” albümünün ikinci video klibini ”Benim Gecem” adlı şarkısına çekti.

İlk video klibi ”Koyver Kendini” ile çok ses getiren Bedük, ikinci video klibini de yine kendisi çekti. Serhat Bedük yönetmenliğinde çekilen video klibin iç çekimleri İmaj Stüdyoları’nda yapılırken, dış çekimler Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti. 7 kişilik oyuncu kadrosu ve kalabalık bir teknik ekiple çekimleri tamamlanan video klibin post prodüksiyonu ABT İstanbul tarafından yapıldı ve efektler 2.5 haftada gerçekleştirildi. Video klibin kıyafet tasarımları ise Uğur Yıldıran ve Bedük’e ait.

Video klibin sonundaki uçma sahnesinde oyuncu, yerden 20 metre yükseklikte gerçekten uçuruldu ve daha sonra post prodüksiyonda bu ipler tek tek silindi. Uçma efektleri için Vertigo firmasıyla çalışıldı.

”Benim Gecem” video klibinde ”Uçmaya, farklılaşmaya çalışan insanların; onları engellemek isteyen insanlara karşı içindeki gücü ortaya koyabildiğinde ve zincirlerini kırdığında her şeyi ve herkesi geliştirebildikleri ve güzelleştirebildikleri” anlatılıyor.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *