tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Erdem Kınay’dan “Proje 2”

30 Ekim 2013

Türk Pop müziğinin bir çok ünlü isminin şarkıları için yaptığı aranjmanlar ve geçen yıl çıkardığı  “Proje” albümüyle geniş kitlelere adını duyuran Türkiye’nin en iyi prodüktör ve aranjörlerinden Erdem Kınay ‘ın merakla beklenen ikinci albümü “Proje 2”  tüm müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün sürprizi ise Sibel Can’ın seslendirdiği “Alkışlar” şarkısı…

Geçtiğimiz yıl çıkardığı ‘Proje’ albümü ile hepimizin diline marş olan şarkılarıyla yazımıza renk katan Erdem Kınay, bir önceki işinin devamı niteliğindeki Proje 2 için uzun bir süredir stüdyoya kapamış  ve yeni şarkılarını hazırlamıştı.

Aynur Aydın, Bengü, Demet Akalın, Merve Özbey, Murat Boz ve Sibel Can gibi isimlerin ustalıkla renk kattığı Erdem Kınay ‘ın “Proje 2” albümünde müzikler ve düzenlemeler Erdem Kınay imzasını taşıyor.  Tüm şarkıların sözleri ise Deniz Erten’e ait.

Sibel Can, Erdem Kınay için Pop Söyledi

Sibel Can, müzik severlere sürpriz yaparak kendi albümünden önce, ‘Proje 2’ albümü için mikrofon başına geçti. Erdem Kınay’ın tarzı ve yarattığı farklı sound’uyla sözleri Deniz Erten’e ait olan ‘Alkışlar’ adlı şarkıyı seslendiren Sibel Can, bu parçanın yıla damga vuracağını söyledi.

“Proje 2” nin klibi Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde Sibel Can’ın “Alkışlar“ şarkısına çekildi.

Geçen yıl  “En İyi Proje Albüm” dalında bir çok ödül alan Erdem Kınay ikinci albümü “Proje 2”  ile yine tüm ödülleri şimdiden toplayacağa benziyor.

 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *