tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Gökhan Keser’den Herkese İmzalı Albüm!

5 Şubat 2015

Türk pop müziğinde yeni neslin en başarılı temsilcilerinden biri olan Gökhan Keser, yaklaşık 1 yıllık aradan sonra “Bul Beni” isimli albümü ile müzikseverlerin karşısında!Albüm bugün tüm dijital platformlarda, 10 Şubat’ta ise tüm müzik marketlerdeki yerini alıyor. 3 şarkıdan oluşan Gökhan Keser’in “Bul Beni” EP’sinde “İnlerim Allah” ve “Söylesem Ayıp Olur” adlı 2 yeni şarkının yanı sıra, sanatçının geçtiğimiz yıl yayınladığı ve büyük beğeni kazanan şarkısı “Hiç Vaktim Yok” da yer alıyor.

Uzun ve titiz bir çalışma sürecinin ardından müzikseverlerle buluşan “Bul Beni” albümünün çıkış şarkısı “İnlerim Allah” oldu. Şarkı, son dönemlerde yaptıkları başarılı çalışmalarla müzik sektörünün en çok konuşulan ikilisi Alper Narman ve Onur Özdemir imzası taşıyor. Albümde yer alan “Söylesem Ayıp Olur” isimli şarkının sözleri ise Osman Hekimoğlu’na, müziği Ender Çabuker’e ait. Albümün fotoğraflarını Asena Sarıbatur’un stil danışmanlığında, ünlü moda ve reklam fotoğrafçısı Serhat Hayri çekti.

Geçtiğimiz yıl yaptığı imza günleri turnesi ile Türkiye’yi şehir şehir dolaşan ve çok büyük bir ilgi ile karşılaşan Gökhan Keser, albümü alacak müzikseverler için de bir sürpriz hazırladı. “Bul Beni” albümünü alan herkes, sanatçının kendi el yazısı ve imzalı fotoğrafına sahip olacak.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *