tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Gökhan Türkmen Yeni Albümünün İlk Klibi “Çatı Katı” ile Ekranlarda

18 Şubat 2014

Gökhan Türkmen’in “En Baştan” isimli içinde 13 şarkının yer aldığı yeni albümünden ilk video klip, sözleri Gökhan Şahin’e müziği Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi Atıl Aksoy’a ait olan “Çatı Katı” isimli şarkıya çekildi.

Son dönemin yetenekli, genç yönetmenlerinden Murat Joker yönetmenliğinde çekilen “Çatı Katı”nın görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlendi.

“Çatı Katı”nın çekimlerinden önce Gökhan Türkmen ve yönetmen Murat Joker 2 ay boyunca klibin ön hazırlığını yaptı. Klasik videoların aksine senkron kullanılmayan video klipte Gökhan Türkmen’in oyunculuğunun ön planda olması dikkat çekiyor. Kısa film tadında çekilen klip için Gökhan Türkmen, 1 ay oyunculuk eğitimi aldı. Çekimlerdeki fit görüntüsü ile de dikkat çeken Gökhan Türkmen’e oyuncu Müjde Uzman eşlik etti.

“Çatı Katı” nın çekimleri 48 saat sürerken, 35 kişilik bir ekip görev aldı. Red EPIC kamera sistemi ile çekilen video klibin koşu sahneleri Beykoz’da özel bir orman arazisinde gerçekleşirken, ikinci gün ev sahneleri için Bayramoğlu’nda özel bir ev kullanıldı.

Gökhan Türkmen’in yeni albümünün ilk video klibi “Çatı Katı” sosyal medya ve tüm müzik kanallarında Şubat ayının ilk haftası yayına girdi.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *