tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Hande Yener’den ”Mükemmel” Albüm!

4 Haziran 2014

Hande Yener, ikisi cover olmak üzere toplamda 24 şarkıdan oluşan ”Mükemmel” albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. Albüm remix ve albüm şarkıları olmak üzere 2 ayrı cd’den oluşuyor.

Albümde 5 şarkının söz ve müziği Altan Çetin imzası taşırken, 3 şarkının söz ve müziği ünlü müzisyen Mert Ekren’e ait. Berksan da ”Mükemmel” albümünde birbirinden değerli şarkılara imzasını attı. ”Unutanlar Gibi” şarkısının müziği Turaç Berkay Özer & Berksan ortak imzası taşırken, ”O Kadın Gitti” şarkısının sözleri Hande Yener’e, müziği ise Berksan’a ait olmak üzere albümde toplam 6 tane Berksan şarkısı bulunuyor. Albümde sözü Yıldırım Türker, müziği Onno Tunç’a ait ”Bir Kış Masalı” şarkısı ve sözü Fikret Şeneş müziği Peter Yellowstone’a ait olan ”Bir Köşede Yalnız” isimli cover şarkılar yeni düzenlemeleri ile müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Albümde dinleyicilere bir de özel bir sürpriz var. Sözü Berksan, müziği Turaç Berkay Özer & Berksan ortak imzası taşıyan ”Unutanlar Gibi” şarkısında Yener’e Mehmet Erdem eşlik ediyor.

Ayrıca Volga Tamöz, Turaç Berkay Özer, Mert Ekren ve Emrah Karaduman yaptıkları aranjeler ile albümde yer alan isimlerden. Cemre Burak, Nurettin Çolak & Levent Lodos, Çağın Kulaçoğlu, Barış Peker, Mert Hakan, Kaan Gökman ve Cihat Uğurel ise yaptıkları remixler ile şarkılara enerji veren isimlerden.

Hande Yener, 2 Haziran’dan itibaren müzik marketlerde yerini alan ”Mükemmel” albümü için Selim Akar’ın marka danışmanlığında Tayfun Çetinkaya’nın objektifine pozlar verdi.

Albümle aynı anda ”Alt Dudak” klibini de yayına hazırlayan Hande Yener, ”2014 de benim yılım olacak” diyor.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *