tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Kolpa, Yaz Aylarına ‘Kafam Senden Bile Güzel’ ile Merhaba Diyor!

25 Haziran 2014

Kolpa, Pasaj Müzik etiketi ile yayınladıkları son albümleri “Aşk ve Hayat Hakkında”‘nın ikinci video klibini dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerine ‘Kafam Senden Bile Güzel’ şarkısına çekti. 

Son albümlerinin ilk klip şarkısı “Ölünmüyor Mutsuzluktan” ile birçok müzik listesinde üst sıralara yükselen grup şimdi ise enerjik bir sound’a sahip “Kafam Senden Bile Güzel” video klibiyle yaza merhaba diyor.

Evren Arasıl’ın yönetmenliğinde çekilen klipte, gruba dört genç bayan oyuncu eşlik etti. Beyoğlu’nun ara sokaklarında ve Karaköy’de otele çevrilmiş tarihi bir binada yapılan çekimler yaklaşık 24 saat sürerken; klipte Red Epic 4K kamera kullanıldı.

Barış Yurtcu, Bora Yeter, Cenk Taner Dönmez ve Samuray Gökçe’den oluşan Kolpa grubunun, stüdyo kaydında ilk defa üflemeli enstrümanlar da kullandığı “Kafam Senden Bile Güzel” isimli enerjik şarkısı; kuşkusuz yaz aylarının en önemli hit şarkılarından biri olmaya aday!

Facebook’ta 3 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla sosyal medyayı en iyi kullanan gruplardan birisi olan Kolpa, önümüzdeki haftalarda son kliplerinin kamera arkasından bazı özel görüntüleri Facebook ve Instagram hesaplarından sevenleriyle paylaşmaya hazırlanıyor.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *