tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


KORAY ÇAPANOĞLU YENİ ALBÜMÜ ”2” İLE YENİDEN SEVENLERİYLE BULUŞTU!

16 Haziran 2014

Bu saatte uyuyamayanlar, maskesi buzdan olanlar, aşkla savaşanlar, gölge sevdalar ve şıpsevdi yürekler… Hayatın içinden, ta kendisinden, hatta biraz sizden biraz bizden, aşkın ve terk edemeyenlerin yüreğine şahit yepyeni bir albüm…
Koray Çapanoğlu yedi yeni şarkıdan oluşan ikinci stüdyo albümü olan “2″ ile yeniden sevenleriyle buluşuyor. Tek şarkılık Single’lar yerine, yeniden albüm yapmayı tercih eden Koray Çapanoğlu, yeni albümünü kendi kurduğu yapım firması İda Production’dan çıkararak, aynı zamanda albümünün de yapımcılığını üstlendi.
İlk albümü ”Çok da Umrumda”nın ardından yeni albümü ”2” yayınlandığı andan itibaren pozitif tepkiler alan Koray Çapanoğlu, 1998 yılında ”Onno Tunç Beste Yarışması”nda birincilik kazandığı ”Şıpsevdi Yüreğim” adlı şarkısını da yeni albümüne ekledi. Bu şarkının manevi anlamda kendisi için dönüm noktası olduğunu belirten Koray Çapanoğlu’nun ”2” albümündeki bir çok beste de kendisine ait.
Çalışmaları 11 ayda tamamlanan albümde Ali Tolga Demirtaş, Uzay Cengiz Ayna, Altuğ Bilsev, Emrah Karaca ile çalışan Koray Çapanoglu, aynı zamanda albümdeki tüm düzenlemelere de genç müzisyen Taylan Ayaz’la birlikte imza attı.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *