tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Melis Kar, İlk Albümü ”Kaçak” ile Müzik Dünyasında!

30 Mayıs 2014

Ahmet Çelenk prodüktörlüğünde hazırlanan ve 27 Mayıs’ta yayınlanan ”Kaçak” adlı albümde 10 şarkı ve 2 versiyon yer alıyor. Düzenlemeleri Ender Çabuker, Kostas Kalimeris, Mert Ali İçelli ve Volga Tamöz gerçekleştirdi. Mixleri Ender Çabuker, Tarık Ceran ve Kostas Kalimeris yaptı. Mastering çalışması ise Abbey Road stüdyolarında, bir çok albümü Grammy ödülü alan Miles Showell tarafından gerçekleştirildi. Albümün fotoğraflarını Boğaç Dalkıran çekti.

Melis Kar; Sezen Aksu, Ülkü Aker, Zeynep Talu, Gülşah Tütüncü, Berksan, Volga Tamöz, Ender Çabuker, Dilek Kavraal, Emrah Doğan, Osman Hekimoğlu gibi Türkiye’nin önemli isimlerinin eserlerinin yanı sıra, dünyaca ünlü ”One Night Only”, ”Vencer Al Amor”, ”Sou Rihno Akiro” gibi şarkıların coverlarını da başarıyla yorumladı. Albümde, daha önce Aşkın Nur Yengi’den dinlediğimiz ”Ayrılmam”, Seyyal Taner’in seslendirdiği ”Hadı Canım Sen de” gibi unutulmaz şarkıları da yeniden seslendirdi.

Albümün ilk klibi; sözü ve müziği Gülşah Tütüncü’ye, düzenlemesi Volga Tamöz’e ait olan ”Kaçak” şarkısına, Ali Ardıç yönetmenliğinde çekildi.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *