tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Mithat Can Özer’den İlk Solo Single “İnşallah”

3 Mart 2015

Yazdığı sözler ve yaptığı bestelerle adından sıkça söz ettiren Mithat Can Özer, ilk solo çalışması olan “İnşallah”ı müzikseverlerle buluşturdu.

Tarkan “Acımayacak”, Berkay “Lolita” ve Mustafa Ceceli’nin son albümündeki “Kucak Kucak” gibi hit şarkıların söz yazarı ve bestecisi olan Mithat Can Özer, bu anlamdaki başarısını da kanıtlamış oldu.

Sözü, müziği ve aranjesi Mithat Can Özer’e ait olan “İnşallah” şarkısında elektro gitar ve bass gitar yine sanatçının kendisi tarafından icra edildi. Single’da yer alan “İnşallah” şarkısının remix versiyonu ise Ozan Bayraşa imzası taşımaktadır.

“İnşallah” şarkısına Mithat Can Özer’in yakın dostu olan ünlü Fransız yönetmen Fabien Pruvot yönetmenliğinde çekilen video klip, single ile eş zamanlı olarak müzik kanallarındaki yerini aldı.

Sevenlerini daha fazla bekletmek istemeyen Mithat Can Özer, “İnşallah” single’ı ile hayranlarına büyük bir sürpriz yaparak; uzun zamandır büyük bir titizlikle hazırladığı ve yakın zamanda müzik severlerle buluşturacak olan albümünün de müjdesini vermiş oldu.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *