tarkan mp3 indir - mirkelam mp3 indir - serdar ortaç mp3 indir - ajda pekkan mp3 indir - yaşar mp3 indir

Current track

Title

Artist


Sadık Karan’dan Yeni Single: “Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim”

16 Ağustos 2014

Sadık Karan, 2013 yılında yayınladığı 4. albümü “Yeni”nin ardından müzik yolculuğuna “Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim” isimli single çalışmasıyla devam ediyor. 

Sözü ve müziği sanatçının kendisine ait şarkının düzenlemesi Alper Atakan tarafından yapıldı. Fotoğraflarını Namık Kemal Ünal’ın çektiği, grafik çalışmaları Hakin Des tarafından gerçekleştirilen çalışmanın Mix – Masteringini Emre Kıral yaptı. 

Geçtiğimiz günlerde başarılı yönetmen Levent Öztürk yönetmenliğinde İzmir’in Ödemiş ilçesinde klibi çekilen şarkının 3 gün süren çekimlerinde 40 kişilik kalabalık bir ekip çalıştı. Klip, çekimler için özel hazırlanan, evin bir odası olarak dekore edilmiş bir platformun ve İzmir’in Ödemiş ilçesinin görsellerinin kullanıldığı bir klip olarak karşımıza çıkıyor. Klibin sonunda ise güzel ve eğlenceli bir sürpriz izleyenleri bekliyor.

Sadık Karan’ın klip çekimlerinde kullandığı motosiklet Türkiye’de sadece bir tane bulunan, 2013 yılında Uluslararası Motosiklet Festivali’nde tasarım ve dizayn alanında tasarımcısı Mustafa Karakulak’a 1.’lik getiren, motor aksamı dışındaki tüm parçaları el yapımı Çanakkale isimli bir motosiklet. Bu motosikletin bir diğer özelliği ise üzerinde ünlü airbrush ustası Hakan Kara tarafından yapılan Çanakkale Zaferi temalı dövmelerin oluşu.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *